Witamy Państwa na stronie internetowej firmy i LIGHT !

Nasza Firma rozpoczęła  działalność w 2009 roku. Od samego początku prowadzi ją absolwent uczelni Opto-Elektronicznej w Warszawie.  Zapewnia fachowość odpowiedzi na pytania zadawane przez Państwa.

Połączenie pasji do nowych technologii oraz unikalnego wzornictwa, pozwala nam zaprezentować  szeroką gamę produktów.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo asortyment oparty o oświetlenie LED oraz o wszystko co jest potrzebne do skonfigurowania instalacji.  Wszelkiego rodzaju  transformatory, złączki, adaptery, listwy w których możemy ukryć  taśmy LED i wiele innych tak by można było wykonać projekt od początku do końca. 

Powszechnie znane zalety oświetlenia LED, takie jak energooszczędność, długa żywotność i ekologia – w połączeniu z wysoką jakością  - tworzą pełny obraz naszej oferty.

Proponujemy Państwu zamienniki LED w miejsce tradycyjnego oświetlenia żarowego, jak również halogenowego i fluoroscencyjnego.

 

W dziale włączniki i gniazdka znajdą Państwo wyjątkowo eleganckie i funkcjonalne  panele  wykonane z hartownego szkła.

Należy podkreślić, iż możemy komponować różne układy włączników poprzez zastosowanie systemów ramkowych.  Szeroki wybór włączników schodowych, krzyżowych , żaluzjowych itp.  pozwala nam skompletować projekt według Państwa dokładnych preferencji  i zaleceń projektowych.

 

Dział „inteligentny dom” to  automatyka budynkowa w oparciu o różne systemy  które  są  dobierane w zależności od indywidualnych potrzeb.  Tylko Państwo decydują czym chcą sterować i zarządzać; a możliwości jest wiele. Oświetlenie  i rolety , może to być dodatkowo kontrola  dostępu, ustawienia osobiste  czasów działania wentylacji, obsługa systemu audio-video i wiele innych. Wszystko to można zaprogramować  w jednym panelu naściennym lub w urządzeniach przenośnych typu tablet oraz telefon.

Dokładając  wszelkich starań dostarczamy Państwu towar najwyższej jakości zgodny z obowiązującymi certyfikatami bezpieczeństwa.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zespół firmy  i-LIGHT